Театрально-ігрова творчість
Через театр формується творча активність особистості. Дитина емоційна, чуттєва, сприймання для неї - основа пізнання та орієнтації в навколишньому світі. Театралізована діяльність має велике значення для розвитку дрібної моторики, творчих здібностей, естетичного та емоційного розвитку малят.
Ліплення - пластичне образотворення
Працюємо з солоним та здобним тістом: знайомимо з його властивостями (пластичність, в’язкість, вага, цілісність маси); шляхом дослідження опановуємо різноманітні форми роботи (місити, ставити відбитки, відривати та відщипувати шматочки, скріплювати частинки в ціле, розминати, стискати, сплющувати); навчаємо бачити та створювати основні форми предметів, виокремлювати їхні характерні ознаки, синхронізувати роботу обох рук та координувати роботу очей та обох рук; забезпечуємо атмосферу емоційно піднесеного настрою.
Міні-проєкт “Від городу на підвіконні - до столу”
Все дуже просто: спочатку малята посадили цибулинки, потім поставили на сонечко, поливали, спостерігали, очікували два тижні, зрізали, куштували, насолоджувались смаком і раділи результатам своєї праці. Смачного!
День МАНДАРИНКИ
Мандаринка-веселинка, запашна її скоринка.
Пахне дивом і добром, ми з’їмо її разом.
Мандаринка-цікавинка, в середині насінинки.
Будем їх ми рахувать:1,2,3,4,5.
Підемо у двір гуляти...
Зима - особливий чарівний час, щедрий на різні дитячі забави. Граємо в сніжки, випікаємо снігове печиво з пасочок, ліпимо сніговичків - так ми, вихованці групи “Дзвіночок”, проводимо свій час на прогулянці. Але найбільше нам сподобалось малювати фарбою на сніжку! Подивіться, які казкові картини ми створили!
Ми - маленькі творці
Запрошуємо вас до нашої художньої майстерні! Там панує атмосфера творчості, почуття прекрасного, художній смак і безліч емоцій та почуттів!
Хвилинка милування осінню і зимою
Кожна пора року унікальна: осінь - яскрава, різнобарвна, золотава, а зима - срібляста, пухнаста і чарівна. Ці пори року завжди дарують нашим малятам багато посмішок, позитивних емоцій і дивовижних хвилинок милування.
Хто пальчики вправні має - той добре розмовляє
Відомо, що розвиток мовлення малят безпосередньо залежить від сформованості тонких рухів пальців рук. Існує так багато різноманітних вправ для маленьких дитячих пальчиків: ліплення з глини, мозаїка, шнурівка, конструювання та ще багато-багато цікавого. Усі ці дії розвивають не лише рухливість і дрібну моторику малюка, а й впливають на розвиток мозку та мовлення. “Витоки здібностей та обдарувань дітей - на кінчиках її пальців”, - стверджував В.О.Сухомлинський.
Як дзвіночки подарунки українським воїнам готували
До дня Святого Миколая всі дзвіночки старанно готувалися: маленькі своїми долоньками і пальчиками розфарбовувати листівки-рукавички, а дорослі збирали благодійні сюрпризи-смаколики. Наслідуючи своїх батьків, малята вчаться бути справжніми патріотами нашої країни, стають небайдужими і вже вміють допомагати. На кожній їхній листівці написано: “Я зігрію тебе своїми маленькими долоньками!”.
День рідної мови
В цей день малята відвідали українську світлицю, де познайомилися з предметами побуту та домашнього вжитку, їх назви, призначення та використання. Діти із великим задоволенням співали колискову немовляті, емоційно розповідали забавлянки, таким чином долучаючись до краси та мелодійності нашої мови.
Чому діти обманюють?






Дитячий садок і сім’я – два головних колективи, відповідальних за розвиток і виховання дитини

/ditjachij_sadok_i_sim-ja.docx
Ігри для розвитку тактильно - рухових відчуттів

igri_dlja_rozvitku_taktilnikh_vidchuttiv.docx
Довгоочікувана зустріч зі святим Миколаєм
Щоб потішити Миколая та гарантовано отримати подарунок від нього – всі слухняні дітки ретельно готуються до зустрічі зі святим. Найкращий спосіб потішити Миколая – розповісти йому гарний вірш. Наші малюки втішили Миколая і отримали бажане, бо вони чемні, розумні дітки.